GRATIS VERZENDING - GEEN MINIMALE AFNAME - VEILIG BETALEN - RUIME KEUZE - SCHERPE PRIJZEN

Dit product bevalt je? Geef het door!

Beschrijving

Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Kenmerken van product

Technische informatie Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Golflengte: 65 nm, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX

Karakteristieken Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet

Productdetails

DUIN U4P2LO659A7

GTIN 00606449029734

Verschijningsdatum 15.07.2005

Gewicht van product 350 g

Artikelnummer AGM731F

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP netwerk media converter 65 nm

Netgear

€ 133,54

Verkoper Dodax EU

Bezorgdatum: tussen vrijdag, 17. juli en dinsdag, 21. juli

Staat Nieuw

Incl. BTW - Gratis verzenden
1
In winkelmandje plaatsen In winkelmandje plaatsen
€ 133,54
Incl. BTW - Gratis verzenden