DELOCK 86956 fibre optic cable 2 m MPO OM4 Aqua colour

meer van: DELOCK
Staat: Nieuw
€ 72,75
Incl. BTW - Gratis verzenden
DELOCK DELOCK 86956 fibre optic cable 2 m MPO OM4 Aqua colour
DELOCK - DELOCK 86956 fibre optic cable 2 m MPO OM4 Aqua colour
DELOCK - DELOCK 86956 fibre optic cable 2 m MPO OM4 Aqua colour

Vind je dit product leuk? Verspreid het nieuws!

€ 72,75 incl. btw
Alleen 1 items beschikbaar Alleen 2 items beschikbaar
Levering: tussen donderdag 2 juni 2022 en maandag 6 juni 2022
Verkoop en verzending: Dodax

Andere koopmogelijkheden

1 Aanbieding voor € 72,75

Verkocht door Dodax

€ 72,75 incl. btw
Staat: Nieuw
Geen verzendkosten
Levering: tussen donderdag 2 juni 2022 en maandag 6 juni 2022
Bekijk andere koopmogelijkheden

Omschrijving

This MPO to MPO trunk cable by Delock has an MPO/PC female connector on both sides. This allows the optical fiber signal to be transmitted to different network devices such as switches.

Productdetails

Kabellengte:
2 m
Samenvatting:
DeLOCK 86956. Cable length: 2 m, Fibre optic type: OM4, Connector 1: MPO, Connector 2: MPO, Core diameter: 50 µm

Basisgegevens

Product Type:
Optische vezel (FO)
Afmetingen pakket:
0.22 x 0.15 x 0.035 m;
GTIN:
04043619869565
DUIN:
CQQU33BMF93
Merk:
€ 72,75
We gebruiken cookies op onze website om onze diensten efficiënter en gebruiksvriendelijker te maken. Selecteer daarom "Accepteer cookies"! Lees ons Privacybeleid voor meer informatie.