GRATIS VERZENDING - GEEN MINIMALE AFNAME - VEILIG BETALEN - RUIME KEUZE - SCHERPE PRIJZEN Heb je hulp nodig?

ISBN The Storm Keeper’s Island boek Paperback Engels 320 pagina's

Storm Keeper Trilogy 1
door ISBN - Verkocht door Dodax EU
Staat: Nieuw
€ 10,28
Incl. BTW - Gratis verzenden
ISBN ISBN The Storm Keeper’s Island boek Paperback Engels 320 pagina's
ISBN - ISBN The Storm Keeper’s Island boek Paperback Engels 320 pagina's

Vind je dit product leuk? Verspreid het nieuws!

€ 10,28 incl. btw
Alleen 1 items beschikbaar Alleen 21 items beschikbaar
Levering: tussen 2020-12-08 en 2020-12-10
Verkoop en verzending: Dodax EU

Andere koopmogelijkheden

1 Aanbieding voor € 12,89

Verkocht door Dodax

€ 12,89 incl. btw
Staat: Nieuw
Geen verzendkosten
Levering: tussen 2020-12-08 en 2020-12-10
Bekijk andere koopmogelijkheden

Beschrijving

NOMINATED FOR THE CILIP CARNEGIE MEDAL 2019SHORTLISTED FOR THE BAMB YOUNG READERS - MIDDLE GRADE AWARD 2018SHORTLISTED FOR THE IRISH BOOK AWARDS CHILDRENS BOOK OF THE YEAR 2018'Magical in every way' EOIN COLFER'Funny, dark and blazingly beautiful' KIRAN MILLWOOD HARGRAVE'So magical and wild that it's like being swept away by the sea' KATHERINE RUNDELLWhen Fionn Boyle sets foot on Arranmore Island, it begins to stir beneath his feet ...Once in a generation, Arranmore Island chooses a new Storm Keeper to wield its power and keep its magic safe from enemies. The time has come for Fionn's grandfather, a secretive and eccentric old man, to step down. Soon, a new Keeper will rise.But, deep underground, someone has been waiting for Fionn. As the battle to become the island's next champion rages, a more sinister magic is waking up, intent on rekindling an ancient war.

Recensie

Wise, warm and wonderful Eoin Colfer, author of the Artemis Fowl series

Annotatie

The first book in the spellbinding, thrilling Storm Keeper Trilogy by bestselling Catherine Doyle. This magical adventure is already an instant classic - perfect for fans of Philip Pullman, Susan Cooper and Katherine Rundell

Medewerkers

Auteur Catherine Doyle

Kenmerken van product

Karakteristieken ISBN The Storm Keeper’s Island. Type boekomslag: Paperback, Taalversie: Engels, Aantal pagina's: 320 pagina's. Breedte: 129 mm, Hoogte: 198 mm. Minimum bestelhoeveelheid: 1 stuk(s)

Productdetails

DUIN 37AQTKOVHL3

GTIN 09781408896884

Verschijningsdatum 30.11.2018

Taal Engels

Pagina-aantallen 320

Product type Paperback

Maat 198 x 129 x 21  mm

Gewicht van product 267 g

Artikelnummer 9781408896884

€ 10,28
We gebruiken cookies op onze website om onze diensten efficiënter en gebruiksvriendelijker te maken. Selecteer daarom "Accepteer cookies"! Lees ons Privacybeleid voor meer informatie.